Menu
Nákupný košík 0

Kde nájdeš značku FUNKY DOG

Spolupracujeme s rôznými obchodmi, e-shopmi, kavianičkami, galériami či svadobnými agentúrami ale i útulkami a organizáciami – tam všade by ste našli FUNKY DOG produkty.

Najväčší výber produktov FUNKY DOG nájdete u nás na e-shope. Stretnete nás aj na rôznych akciach v Čechách a na Slovensku - sledujte náš Facebook :) Oficiálne zastúpenie máme už v 3 krajinách - Česká republika, Slovensko a Taliansko.  

ČESKA REPUBLIKA - PREDAJNÉ MIESTA

 • Praha
 • Svárov - okres Praha
 • Lysá nad Labem
 • Liberec
 • Karlovy Vary
 • Brno
 • Ostrava
 • Olomouc

PRAHA - Rebel Dog - www.rebeldog.cz

Veľkoobchod a e-shop s originálnymi vecami pre Vašich miláčikov sa zároveň stal výhradným distribútorom FUNKY DOG pre chovateľské obchodíky v Českej republike. Na ich adrese Radlická 65, Praha Smíchov nájdete všetko od okuliarov pre psov, plávacie vesty, ponožky či papuče a topánočky :) Ponúkajú kvalitné krmivo a mnoho ďalšieho. 

PRAHA - Vetcentrum - www.vetcentrum.cz

Veterinárna nemocnica spolu s veterinárnou pohotovosťou v Prahe v Stodůlkach. Komplexne vybavené veterinárne stredisko, kde sa o vášho miláčika postarajú na jedničku.

PRAHA - Hunter - www.justhunter.cz

Luxusný butik pre psíkov a exkluzívny distribútor kvalitnej značky produktov HUNTER sídli na Újezde na Malej Strane a na Vinohradskej ulici 39 v Prahe. 

FUNKY DOG produkty v butikoch HUNTER v Prahe

E-shop Pes v nouzi - www.obchod.pesvnouzi.cz 

Charitatívny obchodík vznikol pod záštitou nadačného fondu Pes v Nouzi. Zisk z každého predaného produktu putuje na pomoc psíkom. Navyše na e-shope môžete objednať materiálnu pomoc a poslať ju priamo do vami vybraného útulku. 

E-shop Rock'n'Dog - www.rockndog.cz

Nový online obchodík so zaujímavými vecami pre psíkov aj ich páničkov. Kúpou motýlikov podporíte Russell Rescue.

E-shop Psí radosti - www.psiradosti.cz 

Nový e-shop pre chovateľov, kde nájdete všetko od kvalitného krmiva až po super vecičky FUNKY DOG :) E-shop sa ešte len pripravuje, ale už teraz vedia, že motýliky sú potrebnou výbavou pre každého psíka!

PRAHA - Náš veterinár - www.nasveterinar.cz

Moderná veterinárna klinika v Modřanech, kde sa s láskou a starostlivosťou postará MVDr. Nikola HANÁKOVÁ.

PRAHA - Zahradnictví Chládek - www.zahradnictvi-chladek.cz

Špecializujú sa na predaj rastlín ale aj na všetko čo súvisí so záhradou. A k spokojnej záhrade patrí aj spokojný mazlíček a preto ponúkajú aj široký sortiment krmív či potrieb pre psov.

 

PRAHA - CVRK - www.cvrk.cz

CVRK jsou designové obchody s nezávislou autorskou tvorbu více než 100 českých návrhářů, bytových designérů, zkrátka lidí, se šikovnýma rukama a hlavou plnou kreativních nápadů. FUNKY DOG nájdete na Václavkom námestí v pasáži U Stýblů.

 

PRAHA - Anbio - www.anbio.cz

Je prvý internetový obchod zameraný na krmivo pre domáce zvieratá v bio kvalite a na farmárske produkty bez chémie a konzervantov. Anbio kamennú predajňu nájdete v časti Nusle, Praha.

FUNKY DOG v Anbio

 

PRAHA - Dyzajn market - www.dyzajnmarket.com

Pravidelné výberové výstavy autorskej tvorby, ktoré sa najčastejšie konajú na Námestí Václava Havla (piazzeta pri Národnom divadle). Okrem skvelého výberu rôznych originálnych produktov tu nájdete aj zábavny doprovodný program. 

PRAHA - Jedna Bedna - www.jednabedna.cz

Dizajnový obchodík s orginálnymi produktami z chránených dielní. Nájdete tu tašky, hračky, keramiku a i motýliky pre psíkov :) Obchodík sa nechádza v centre Prahy, priamo na Žitnej ulici 23.

Jedna Bedna logo - Funky Dog Bow Ties

PRAHA - Wellpet - www.wellpet.cz

Nová veterinárna klinika v Prahe v Dejvicích, kde nájdete aj psí salón, kaviarničku a obchodík s vecami pre Vaších mazlíčkov. V ponuke majú okrem motýlikov aj obojstranné šatky všetkých veľkostí a farieb :)

Wellpet logo

PRAHA - Útulek Libeň - www.utulek-liben.com

Súkromný azyl týraných zvierat v Libni založila Olga Abrahamová so svojou maminkou cca pred 14 rokmi. Motýliky berú na psíčkarské akcie, prípadne si ich môžete kúpiť priamo pri návšteve útulku :)

Útulek Libeň Praha

PRAHA - Coffeepark - www.coffeepark.cz

Kaviarnička nie len pre Vášho psa :) Nachádza sa na okraji krásneho parku Riegrovy sady priamo v centre Prahy. Na výber máte výborne koláčiky, bezlepkové pochutiny a kafé SWEETCOFFEE.  

FUNKY DOG v kaviarničke Coffeepark Riegrové sady

PRAHA - DANCE AND JUMP - www.danceandjump.cz

Špecializovaný obchodný dom s jazdeckými potrebami v Prahe na Letnej. V ponuke majú aj super vecičky pre psíkov. Ale kto vraví, že motýliky nepristanú aj koníkom? :)

Dance and Jump - motýliky pre psíkov Funky Dog Bow Ties

 

PRAHA - Chic Dog - www.chicdog.cz

Internetvý obchod zameraný na módu a doplnky pre psov so sídlom v Prahe. Nájdete tu široký výber ochladzovacích vecičiek na leto. V ponuke majú aj vybrané motýliky pre psích fešákov :)

Chic Dog motýliky Funky Dog Bow Ties 

PRAHA - Pet Center Horní Počernice - www.petcenter.cz

Najväčšia sieť predajní v ČR a SK s chovateľskými potrebami. Motýliky a šatky FUNKY DOG sú dostupné v obchode v Horních Počernicích v Prahe a na e-shope.

PRAHA - Šárka Seemannová - www.foreverfree.cz

Šárka má zázračne ruky a chodíme k nej na Dornovú terapiu už vyše 2 rokov s Kadlíkom. Verím tomu, že bez Šárkinej pomoci by Kadlík možno už nechodil. Psíkom ponúka dornovú a kraniosakrálnu terapiu, canine touch, hydroterapiu a magnetoterapiu. U Šárky najnovšie nájdete aj motýliky, šatky a ďalšie vecičky FUNKY DOG :)

PRAHA - Svatební dům Nuance - www.nuance.cz

NUANCE so svojimi dvoma pobočkami v Prahe a Českých Budejoviciach ponúka absolútnu špičku svetových značiek svadobných šiat. Je to prvý skutočne značkový svadobný salón v ČR, ktorý tu pôsobí už od roku 1995. Nezaostávajú v trendoch ani pre chlpatých členov rodiny a preto najnovšie ponúkajú aj motýliky FUNKY DOG :)

FUNKY DOG motýliky pre psov v NUANCE

One Nature Supply - www.onenaturesupply.com

Ich vášeň je dobrodružstvo a príroda a preto spojili tieto dve veci dokopy. Nájdete u nich skvelé zahraničné značky oblečenia a doplnkou. Časť zárobku venuju Národnému parku České Švýcarsko. Doma majú malamuta a vlčiaka :)

KLADNO - ForDogs z.s. - www.facebook.com/pomocpsumvnouzi

Mini azyl založený začiatkom roku 2016 dvoma kamrátkami Terezkou a Bárou, ktorým nie je ľahostajný život opustených a týraných psov. Azyl sa nachádza kúsok od Kladna

ForDogs mini azyl Svářov

 

LYSÁ NAD LABEM - Veterinárni ordinace U Výstaviště - www.veterinalysanadlabem.cz

Poskytujú komplexnú starostlivosť v oblasti preventívnej a zdravotnej problematiky malých domácich zvierat spolu s exotickými plazmi. Majú rozsiahle veterinárne zázieme - RTG, sonograf aj zubný ultrazvuk. 

LIBEREC - Šance zvířatům, z.s. - www.sancezviratum.cz

Spolok sa venuje ochrane opustených a týraných zvierat, dočasnej opatere a následnej adopcií a kastračnému programu. Svojou obetavosťou sú veľkým vzorom pre nás všetkých.

Šance zvířatum

 

KARLOVY VARY - Bullmánie - www.bullmanie.cz

E-shop pôsobiaci z Karlových Varov ako stvorený pre všetkých milovníkov bullíkov - nájdete tu od bytových doplnkov, cez eco hračky a módu pre psov až po ponožky a prírodnú kozmetiku :) Samozrejme im nechýbajú štýlové motýliky, nie nadarmo majú v loge psíka s motýlikom :) 

Bullmánie má motýliky Funky Dog Bow Ties

OSTRAVA - Ostravanka Coffee Shop - www.ostravanka.cz

Sieť príjemných kaviarničiek s výbornou čerstvo praženou kávou. Jednu Ostravanku nájdete na Milíčovej ulici v Ostrave (tú nájdete aj kopu kránych motýlikov) a druhú vo Forum Nová Karolína. Maskotom je jedičná Lois Lejnová - Mrs. Oňka - bulldočia kráľovná, adopťáčka z OS Buldočí Naděje.

Ostravanka milíčová Funky Dog Bow Ties

OSTRAVA - CVRK - www.cvrk.cz

CVRK jsou designové obchody s nezávislou autorskou tvorbu více než 100 českých návrhářů, bytových designérů, zkrátka lidí, se šikovnýma rukama a hlavou plnou kreativních nápadů. FUNKY DOG nájdete už aj v Ostrave :) 

 

OLOMOUC - OS Buldočí naděje - www.buldocinadeje.cz

Občianské združenie na pomoc francúzskym buldočkom a anglickým buldogom. Ich cieľom je postarať sa o psíkov v núdzi, problematické psíky či neprízorne psy, o ktoré sa postarajú a nájdu im nový domov. Pôsobia blízko od Olomouca a vedú krásny e-shop, kde si zakúpite motýliky :)

OS Buldočí naděje na eshope motýliky Funky Dog Bow Ties

OLOMOUC - Jezevčíci v nouzi - www.spagetky.cz

Cieľom JVN je pomoc a opatera o jazvečíkov a ich krížencov, ktorí sú v ohrození, v nevhodných podmienkách alebo tým z útulkov či záchranných staníc. Hafanov sa snažia adoptovať a do tej doby sú v sieti dočasných opater, kde je o nich maximálne postarané. Nákupom z ich e-shopu podporíte ich aktivity.

FUNKY DOG v ehope špagetky pre Jezevčíci v nouzi

BRNO - Evka Poslušná - evelina.poslusna@seznam.cz

Evka je úžasná osoba a celý život sa venujem zvieratám. Dlhé roky pomáha útulku Tibet v Brne. Venuje sa tiež canisterapií, agility, noseworku a tréningu psíkov pozitívnou motiváciou. Chce psíkom pomáhať, preto sa rozhodla, že motýliky bude predávať aktívne. Evka žije v Brne a preto sa na ňu neváhajte kedykoľvek obrátiť. Jej číslo je 604 313 321 alebo FB - www.facebook.com/poslusny.ztetcic

BRNO - Café Bonifáco

Malá a útulná kaviarnička s príjemnou zahrádkou v srdci Černých Polí, kde si vychutnáte výbornu kávu a určite si vyberiete aj dobrôt, ktoré tam majú. Hlavný šéf je psík Bonifác a ten si pre vás pripravil aj motýliky ;)

BRNO - JustMove - www.justmove.eu

Nové fitness so zaujímavými a efektnými štúdiovými hodinami v Kohoutovicích. Môžete si tu v príjemnom prostredí zacvičiť BOSU, TRX, Power jógu či kruhový tréning. A že neviete čo to je? Tak sa príďte zoznámiť ;) Privíta vás prijemná Kateřina so svojim chlpáčom Arnoldom, ktorý motýlik hrdo nosí :)

FUNKY DOG vo fitness JustMove v Brne

BRNO - Psí ráj - www.facebook.com/psirajbrno

Ich poslaním je aby psíkovia jedli kvalitne a k tomu i dobre vyzerali :) Ponúkajú kvalitné granule, BARF a štýlové obojky, vodíka a najnovšie aj motýliky a šatky :) Psí ráj nájdete na ulici Nerudova 4 v Brne.

FUNKY DOG v Psí ráj Brno

BRNO - Protvory - www.protvory.cz

Chovateľské potreby a krmivo pre psíkov, mačičky či vtákov. Obchodík, kam sa budete radi vraciať, aby ste svojho domáceho miláčika niečim novým potešili.

 

BRNO - La Plevela - www.laplevela.cz

Krásne a štýlové kvetinárstvo, kde okrem kvetov nájdete aj darčeky a dekorácie. Nájdete ho v centre Brna na Václavskej ulici 7. 

FUNKY DOG motýliky v kvetinárstve La Plevela

BRNO - Psí hvězda - www.psihvezda.cz

Psí hvězda je projekt, který se všemi dostupnými prostředky pokusí pomoci tam, kde je to potřeba. Psí hvězda provozuje internetový obchod eshop.psihvezda.cz s širokou nabídkou chovatelských potřeb, krmiv, léčiv a řadou dalších produktů.

 

SLOVENSKO - PREDAJNÉ MIESTA

 • Bratislava
 • Senec
 • Marianka
 • Galanta
 • Piešťany
 • Nitra 
 • Žilina
 • Brezno
 • Bánska Bystrica
 • Ružomberok

BREZNO - Brunov obchodík na PesBruno.sk

Prinášajú novinky zo sveta psov, o výchove, výcviku, strave a o ďalších témach týkajúcich sa našich miláčikov. S Brunom zažijete veľa zábavy na ich stránke na Facebooku a Brunovom obchodíku okrem motýlikov nájdete rôzne super veci pre hafanov :) 

 

BRATISLAVA - Animal planet 

Nová chovateľská predajňa v Obchodnom centre Petržálka, kde nájdete široký výber produktov pre domácich mazlíčkov.

BRATISLAVA - HUNTER SK - www.justhunter.sk

Butik pre psíky a mačky, v ktorom nájdete produkty zn. HUNTER Germany, motýliky a šatky FUNKY DOG, prvotriedne krmivo Orijen, maškrty QChefs a Sušienkovo. 

FUNKY DOG v Hunter Bratislava

Mopslick - www.mopslicks.sk

Prvý e-shop na Slovensku, ktorý sleduje módne trendy v obliekaní psov, kde samozrejme nesmú chýbať ani doplňky FUNKY DOG. Majú veľmi profesionálny a priateľský prístup. 

FUNKY DOG na www.mopslick.sk

BRATISLAVA - Nudokki - www.nudokki.sk

Internetový obchod Nudokki.sk Vám ponúka široký sortiment slnečných okuliarov od legendárnych svetových výrobcov. A sú to veľkí psíčkari, ktorí do svojej ponuky zahrnuli aj FUNKY DOG motýliky :)

FUNKY DOG v Nudokki

RUŽOMBEROK - Bella Galleria - www.bellagaleria.sk

Obchodík s milými vecičkami, ktoré Vám prirastú k srdcu :) Postupne rozširujú sortiment a hľadajú zaujímavé novinky z bytových doplnkov a prírodnej kozmetiky.

BÁNSKA BYSTRICA - Havkáreň - www.facebook.com/havkarenbb

Obchodík s chovateľskými potrebami v Bánskej Bystrici. Nájdete tu všetko pre vašich domácich miláčikov a aj niečo pre seba :) FUNKY DOG motýliky nesmú chýbať :)

Havkaren Bánska Bystrica

 

NITRA - Chovateľské potreby Mergáč

Predajňa ponúkajúca všetko potrebné pre chov psov, mačiek, hlodavcov, vtákov, a akvarijných rybyčiek. Predajňa sa nachádza na Klokočine,oproti ZŠ Škultétyho, Škultétyho 1.

PIEŠŤANY - Havkomóda - www.havkomoda.sk

Kamenný obchodík a e-shop, ktorý má pre vašich miláčikov úplne všetko, aby vyzerali dokonale :) 

ŽILINA - Salón pre psov La Fama - www.salonprepsovlafama.sk

Kvalitné strihanie psíkov už od 15 € vrátanie kúpania, česania, úpravy pazúrikov a fénovania - to je La Fama, Dolné Rudiny Žilina. Najnovšie tu okrem skvelého servisu pre vašich štvornohých miláčikov nájdete aj motýliky FUNKY DOG.

FUNKY DOG v La Fama Dolné Rudiny

ŽILINA - Kaderníctvo Maďufa

Ak ste zo Žiliny, isto poznáte kaderníčku Maďufu :) Je to veľká milovníčka psíkov a sama sa angažuje v podpore pre útulok Tulkáčik. V jej kaderníctve na adrese Za Plavárňou 1, Žilina nájdete veeeeľa rôznych motýlikov a kúpou podporíte práve Tulkáčik. 

Kaderníctvo Maďufa Žilina

ŽILINA - záhradné centrum LANY

Dlhoročné skúsenosti a záľuba v oblasti záhradnej architektúry ich viedli k tomu, aby sme v krásnom vidieckom prostredí vytvorili rodinné záhradné centrum, s kompletným sortimentom pre záhrady a najmä s ľuďmi, ktorí lásku k rastlinám šíria ďalej.

ŽILINA - Kral Steffnus vinotéka - www.kral-steffanus.eu

Kvalitné rakúske víno s príbehom to je Kral Steffnus. Najnovšie si otvorili vlastnú vinotéku na adrese Predmestská 83, Žilina. Okrem výborného vínka si tu môžete zakúpiť aj originálne motýliky a šatky FUNKY DOG ;)

RAJECKÉ TEPLICE - Turistická informačná kancelária 

Turistické informačné centrum RAJECKÁ POHODA nájdete na ulici Osloboditeľov 90 v Rajeckých Tepliciach oproti jazierku, pri hoteli Encián. Okrem miestnych suvenírov si od teraz môžete zakúpiť aj motýlik FUNKY DOG :)

 

MARIANKA - Hav Mňau - www.hav-mnau.sk

E-shop pre všetkých milovníkov psov a mačiek, ktorí chcú dopriať svojim miláčikom len to najchutnejšie a najlepšie krmivo pre ich zdravie. 

PREŠOV - Bruno caffé - www.facebook.com/brunocaffepresov

Útulná kaviarnička v historickom centre Prešova na Slovenskej ulici 92. Čaká vás milá obsluha, výborné kafičko a k tomu originálne motýliky FUNKY DOG ;) Čo viac si môžete želať?

FUNKY DOG motýliky v Bruno caffé Prešov

SENEC - www.obojky-pre-psov.sk

Novo založená spoločnosť na trhu s chovateľskými potrebami. Ponúkajú zákazníkom ten najkvalitnejší tovar a výrobky iba od renomovaných a overených značiek. Okrem kamennej predajni majú aj pestrý e-shop.

FUNKY DOG na obojky pre psov.sk

GALANTA - Dog shop & Dog salon Čikislav 

Chovateľské potreby spolu so psím salónom nájdete v Clementisových sadoch 1614, Galanta. 

TALIANASKO - PREDAJNÉ MIESTA

V Taliansku sa stal exkluzívnym distribútorom Mobility Brands, ktorý tiež predáva kvalitné krmivo a ďalšie zaujímavé značky. 

 • Monza
 • Lissone
 • Bussero

Monza - Husse Globo Express Monza 

Lissone - Global Express

Bussero - Human Dogs - www.humandogsonlus.com

Lokálna organizácia na pomoc psíkom v núdzi. Starajú sa o psíkov v domácej starostlivosti a hľadajú im nové láskyplné domovy. 

RAKÚSKO - PREDAJNÉ MIESTA

 • Rust, Burgenland

Pension Kral - bike & wine www.pensionkral.at 

Pension Kral bike & wine v sebe snúbi eleganciu, harmóniu a jedinečné prostredie, kde sa budete cítiť ako doma. V blízkosti viníc Kral Steffanus a Neusiedlersee. Milovníkom vína, bicyklovania a krásnej prírody sú naše dvere vždy otvorené.

NEMECKO - PREDAJNÉ MIESTA

 • Dorsten, Nemecko

Dharma Doo - we create good karma www.dharmadoo.com

Dharma: Doo is a community platform based in Europe. We deal with fairness and compassion. It's an open minded and vegan marketplace for a step by step awakening!

KANADA - PREDAJNÉ MIESTA

 • Dawson Creek

Valerie Bernier skvelá paní, ktorá sa rozhodla, že chce tiež pomáhať predajom. Motýliky si momentálne dostupné priamo u nej a spolu s jej psíkom Xenou nám pomáhajú distribuovať ich ďalej :)

 

Liquid error: Could not find asset snippets/currencies.liquid